Hlavní stránka     Vzdělání, MBA     Extra příjmy     Soudy, exekuce     Alternativní politika     Prezidentské volby    Hodnocení     Další nabidka    Blog, atd.

 

American Institute           
Comprehensive Educational Programs of Arts & Sciences Scholarship Programs for Central & Eastern Europe

 

 

rychlé vysvětlení školné pro ČR ukázky certifikátů posouzení zdarma otázky a odpovědi bližší informace kontakt

 

 
 
 
 
 
 

 

American Institute v ČR nabízí:

 

1. Americké SŠ a VŠ studium v češtině, distančně. Velký výběr oborů, i ekonomických, včetně MBA úrovně.

2. Rychlé ukončení vašeho vzdělání v některých oborech. Rychlá certifikace vašeho VŠ či SŠ vzdělání. V USA mají nějaké obory či stupně studia podstatně nižší akademickou úroveň než u nás. U jiných je tomu naopak. Rozdíl mezi českým a americkým vzděláním můžete využít tak, že v řadě oborů a specializací budete moci poměrně rychle obdržet americký certifikát VŠ úrovně i když máte jen české SŠ vzdělání. Často po krátkém studiu, které je nyní možné distančně v českém jazyce. V některých případech budete moci studovat programy americké VŠ úrovně i když jste SŠ studium nedokončili. To vše je mimo jiné možné proto, že naše střední školy mají podobnou akademickou úroveň jako americké Junior College, neboli dvouleté vysoké školy. Některé naše základky mají téměř stejně vysokou akademickou úroveň jako jisté americké střední školy, hlavně proto, že u nás se žáci naučí číst a psát v 1. třídě, v USA to trvá až do 6. třídy, protože na rozdíl od češtiny se angličtina nepíše foneticky, ale úplně jinak než se vyslovuje.

Čeští studenti mohou navíc získat vysoká stipendia a dotace.

 

další stránka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 1990-2011. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: infocz@institutea.com. Následující platí pro všechny webové servery a stránky na které tento web odkazuje. Mnohé asistenční programy, certifikáty, apod. jsou západní, ne české. Stránky se pravidelně testují, překládají, upravují, doplňují. Vzhled či obsah čehokoli může být kdykoli změněn. Děláme vše pro to, abychom vám přinesli co možno nejaktuálnější a nejužitečnější asistenční programy. Pro upřesňující informace o tomto a dalších našich serverech klikněte sem: info. Nabízíme: Americké vzdělávací programy SŠ+VŠ akademické úrovně, výuku angličtiny, atd. Zastupujeme, v několika státech, American Institute of Arts & Sciences (institutea.com). Certifikáty nejsou udělovány v oborech, které v USA vyžadují státní zkoušky, jako je například medicína a právo. V USA vyžaduje státní zkoušky pouze malé procento VŠ oborů.